Аспірин Кардіо®

Аспірин Кардіо®

захищений Аспірин®
для серця і судин*

купити
Про препарат

Про препарат

АСПІРИН КАРДІО® це оригінальний європейський препарат компанії «Байєр».

Діюча речовина препарату АСПІРИН КАРДІО® ацетилсаліцилова кислота (АСК). Кожна таблетка вкрита спеціальною кишковорозчинною оболонкою. Така форма випуску препарату забезпечує його кращу переносимість* шлунково-кишковим трактом порівняно з іншими препаратами ацетилсаліцилової кислоти1.

АСПІРИН КАРДІО® для профілактики інфаркту та ішемічного інсультуa-d,1.

Тромбоз

Як діє АСПІРИН КАРДІО®?

антитромботичний ефект

Ацетилсаліцилова кислота у низьких дозах проявляє антитромботичний ефект, який також часто називають «розрідженням крові»7. Застосування таких препаратів є основним методом профілактики та лікування тромбозу – стану, коли в судинах утворюються згустки крові – тромби (детальніше про тромбоз можна дізнатися тут)8. Тромбоз є найбільш розповсюдженою причиною серцево-судинних захворювань, наприклад, інфаркту міокарда та ішемічного інсульту8-11.

100 мг

Причому доза ацетилсаліцилової кислоти близько 100 мг вважається оптимальною дозою для досягнення антитромботичного ефектуe,2-7.

жарознижувальний препарат

У високих дозах (понад 300 мг) ацетилсаліцилова кислота застосовується як знеболювальний та жарознижувальний препарат. У ще більших дозах ацетилсаліцилова кислота має виражену протизапальну дію4,5.

Переваги застосування АСПІРИН КАРДІО®

Оптимальна доза для захисту серця та судине

Таблетка АСПІРИН КАРДІО® містить 100 мг ацетилсаліцилової кислоти. У такій дозі препарат перешкоджає склеюванню тромбоцитів та попереджує утворення тромбів, які призводять до інфаркту або інсульту1,2-5.

Кишковорозчинна оболонка для захисту шлунка

Таблетки АСПІРИН КАРДІО® мають кишковорозчинну оболонку, що забезпечує кращу переносимість ацетилсаліцилової кислоти шлунково-кишковим трактом*. Оскільки діюча речовина вивільняється в кишечнику, АСПІРИН КАРДІО® не впливає безпосередньо на слизову оболонку шлунка, тому є кращим засобом для довготривалої терапії порівняно зі звичайними формами ацетилсаліцилової кислоти1.

Зручний блістер із днями тижня для контролю прийому

Препарат випускається у зручному блістері з позначками днів тижня, щоб не пропустити жодного дня прийому.

Європейська якість від «Байєр»

Понад 125 років тому ацетилсаліцилова кислота була зареєстрована компанією «Байєр» під торговою назвою ASPIRIN і застосовувалася як знеболювальний, жарознижувальний та протизапальний засіб4.
Згодом дослідження підтвердили, що прийом ацетилсаліцилової кислоти у невисоких дозах (зокрема у дозі близько 100 мг) знижує ризик виникнення тромбозів, інфарктів та інсультівe,2-5. Тому АСК почали застосовувати в кардіології.
На сьогодні АСПІРИН КАРДІО® від компанії «Байєр» представлений у понад 100 країнах світу під назвами Cardio Aspirin, Aspirin Protect, АСПІРИН КАРДІО®.

Список важливих лікарських засобів ВООЗ

Ацетилсаліцилова кислота у дозуванні 100 мг входить до списку найважливіших лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ)6.

АСПІРИН КАРДІО®: показання для застосування1

аспірін кардіо: показання

Профілактика інфаркту міокардаa

Стенокардія

Стенокардіяc

Профілактика тромбозу

Профілактика тромбозуb

Профілактика інсульту

Профілактика інсультуd

Інфаркт міокарда

Інфаркт міокарда

Серцево-судинна хірургія

Серцево-судинна хірургіяb

АСПІРИН КАРДІО®: спосіб застосування

АСПІРИН КАРДІО® застосовують по 1 таблетці на день, краще не менш ніж за 30 хвилин до вживання їжі. Таблетку слід запивати 0,5-1 склянкою води1.

Таблетки не варто дрібнити, розламувати або розжовувати для того, аби діюча речовина не вивільнялася у шлунку1. Проте у разі гострого інфаркту міокарда 2-3 таблетки АСПІРИН КАРДІО® 100 мг рекомендується подрібнити або розжувати для досягнення більш швидкого ефекту. А потім застосовувати АСПІРИН КАРДІО® щодня по 1 таблетці як звичайно1.

Як приймати АСПІРИН КАРДІО®?

таблетки Аспірин Кардіо

по 

1 таблетці

30 хвилин

не менш ніж за
30 хвилин

вживання їжі

до 

вживання їжі

вживання їжі

Таблетку слід запити

0,5-1 
склянкою води

Увага

Таблетки не варто дрібнити, розламувати або розжовувати для того, аби діюча речовина не вивільнялася у шлунку1.

АСПІРИН КАРДІО®: протипоказання
до застосування препарату1

Індивідуальна непереносимість

Індивідуальна непереносимість похідних саліцилової кислоти та/або інших складових

Напади астми

Напади астми в минулому при застосуванні саліцилової кислоти та/або інших речовин з подібною дією, особливо нестероїдних протизапальних засобів

Діатез

Діатез із геморагічними проявами

виразки шлунка

Гостра стадія виразки шлунка та дванадцятипалої кишки

порушення функції нирок

Тяжкі порушення функції нирок та печінки

серцева недостатність

Тяжка серцева недостатність

Комбінація з метотрексатом

Комбінація з метотрексатом у дозуванні 15 мг/тиждень або більше

Аспірин Кардіо®: протипоказання

Останній триместр вагітності

Увага

Діти до 18 років

Аспірин Кардіо®: протипоказання до застосування препарату

АСПІРИН КАРДІО® забезпечує ефективну профілактику серцево-судинних подій, таких як інфаркти та інсультиa,d, а завдяки кишковорозчинній оболонці таблетки захищає шлунок, що покращує довготривалу терапію*1.

 

АСПІРИН КАРДІО®– європейська якість від «Байєр»!

 

Перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкцією.

Примітки

*Під «захищений», «захищає» та «краща переносимість» мається на увазі, що завдяки кишковорозчинній оболонці таблеток вивільнення активної речовини відбувається не в шлунку, а в лужному середовищі кишечника. У зв’язку з наявністю захисту слизової оболонки шлунка дана лікарська форма є кращою порівняно зі звичайними формами АСК, особливо при довготривалій терапії, але не виключає наявність можливих побічних реакцій, які наводяться в інструкції1.

aСпіввідношення користь/ризик визначає лікар з урахуванням прийому інших препаратів і розглядає застосування у пацієнтів з дуже високою ймовірністю появи порушень з боку серцево-судинної системи1.

bПри таких процедурах, як шунтування на фоні діалізу; при перенесеному шунтуванні судин серця, перкутанній пластиці судин; після інфаркту; після операцій на судинах1.

cМається на увазі нестабільна стенокардія1.

dПри транзиторній ішемічній атаці1.

еАцетилсаліцилова кислота у дозуваннях 75-150 мг2,3.

 

Джерела

  1. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу АСПІРИН КАРДІО®, таблетки, вкриті кишковорозчинною оболонкою, по 100 мг. РП №UA/7802/01/01 (дата останнього перегляду інструкції: 28.10.2021).
  2. Antithrombotic Trialists’ Collaboration. Aspirin in the primary and secondary prevention of vascular disease: collaborative meta-analysis of individual participant data from randomised trials. Lancet 2009; 373: 1849–60.
  3. Antithrombotic Trialists’ Collaboration. Collaborative meta-analysis of randomised trials of antiplatelet therapy for prevention of death, myocardial infarction, and stroke in high-risk patients. BMJ. 2002;324:71– 86.
  4. Elwood PC. Aspirin: past, present and future. Clin Med (Lond). 2001;1(2):132-137. 
  5. Mueller RL, Scheidt S. History of drugs for thrombotic disease. Discovery, development, and directions for the future. Circulation. 1994 Jan;89(1):432-449.
  6. WHO model list of essential medicines - 22nd list, 2021. https://www.who.int/publications/i/item/WHO-MHP-HPS-EML-2021.02  (Дата звернення: 18.08.2022).
  7. Patrignani P et al.· Selective cumulative inhibition of platelet thromboxane production by low-dose aspirin in healthy subjects. J Clin Invest. 1982 Jun;69(6):1366-72.
  8. Wendelboe A.M., Raskob G.E. Global Burden of Thrombosis: Epidemiologic Aspects. Circulation Research, 2016; 118(9):1340–1347.
  9. Coronary artery disease. https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/coronary-artery-disease/symptoms-causes/syc-20350613  (Дата звернення: 09.08.2022).
  10. Stroke. https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/stroke/symptoms-causes/syc-20350113  (Дата звернення: 09.08.2022). 
  11. Heart attack. https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/heart-attack/symptoms-causes/syc-20373106  (Дата звернення: 09.08.2022).


PP-ASP-UA-0051-1_04 Oct 2022

Повідомлення про побічні реакції. Якщо Ви бажаєте повідомити про побічні реакції, що виникли на тлі застосування лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, Вам необхідно: передати інформацію своєму лікарю; надіслати інформацію щодо побічної реакції у «Державний експертний центр МОЗ України» (03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка,14), скориставшись електронною формою карти-повідомлення за посиланням: https://aisf.dec.gov.ua. Також, будь ласка, надішліть інформацію про побічні реакції до компанії «Байєр» на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com або зверніться до офісу компанії «Байєр» за телефоном (044) 220-33-00.
Повідомлення про скаргу на якість. Якщо Ви бажаєте повідомити про скаргу на якість або підозру у фальсифікації продукції компанії «Байєр», будь ласка, передайте інформацію /на електронну адресу ptc.ua@bayer.com або зверніться за телефоном (044) 220-33-00.

Вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку.

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися із лікарем та ознайомитися з інструкцією. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
ТОВ «Байєр», м. Київ, 04071, вул. Верхній Вал, 4-Б, тел: (044) 220-33-00. РП №UA/7802/01/01.